/ Etlinkik Adı / TUSİD İzmir Bölge Toplantısı - 08.05.2015 - Tarih / 08.05.2015

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISINI İZMİR MÖVENPİCK HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRDİ. 

TUSİD - Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği tarafından 08 Mayıs 2015 Cuma günü İzmir Mövenpick Hotel’de gerçekleşen toplantıya, TUSİD yönetim Kurulu’nun yanı sıra, TUSİD üyeleri, yaklaşık 90 sektör temsilcisinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.  TUSİD Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilge’nin açılış konuşması ve karşılıklı tanışma konuşmalarından sonra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Gürkaynak;  TUSİD’ in tarihçesi, faaliyetleri, 02 - 05 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek olan “Hostech By TUSİD” fuarı ve organizasyonları hakkında sunum yaparak bilgi verdi. Bölgenin sektör açısından önemine ve sektörde yaşanan sorunlara değinildi.

Toplantıya sektöre Dünya ve Türkiye ekonomilerinin analizlerini yaparak, ilerleyen dönemlerde ekonomide oluşabilecek gelişmeler hakkında bilgiler vermesi amacı ile konuşmacı olarak davet edildi, Galatasaray Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve BloombergHT TV Yorumcusu, geleceğe dönük yaptığı doğru tahminlerden dolayı “Ekonominin Kahini” olarak anılmakta olan Notus Portföy Genel Müdürü Murat Sağman katılmıştır. Dünya’da ve Türkiye’de Ekonomi ve Piyasalarla İlgili Son Gelişmeler, Seçim sonrası Beklentiler hakkında bilgi paylaşımından sonra konuşmacılar ile soru cevaplarla devam eden, yoğun ve verimli geçen toplantı sonrasında akşam yemeği için misafirler İzmir Levent marinada bulunan Sipari Restoran’a geçildi.

TUSİD üyesi olmayan pek çok firmanın katıldığı gecede, birçok firmanın üye olmak için talep de bulunması memnuniyet vericiydi. 

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISI

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISI

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISI

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISI

TUSİD İZMİR BÖLGE TOPLANTISI