Kategorileri

MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.

MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. Firma Adı MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.
Ali SÖZMEN Yetkili Ali SÖZMEN
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. Telefon 0212 280 25 52
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. il İSTANBUL
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. ilce 4.LEVENT
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. Posta Kodu
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. Faks 0212 269 93 19
info@makpa.com.tr Email info@makpa.com.tr
www.makpa.com.tr Web Site www.makpa.com.tr http://www.makpa.com.tr
MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş. Firma Adresi Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Turan Sok. No:19/ 4.Levent Kağıthane/İSTANBUL - İSTANBUL / 4.LEVENT
info@makpa.com.tr Sosyal Medya MAKPA DIŞ TİC.PAZ.A.Ş.
Firma Hakkında

MAKPA Şirket Profili

1984 yılından beri Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane sektöründe özellikle oteller, fastfood zincirleri, hastaneler, üniversiteler, bankalar, kafeler, pastaneler ve diğer kuruluşlara ; proje , satış , montaj , bakım ve satış sonrası servis bölümleriyle hizmet veren Makpa Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile Türkiye’ de kendi dalında lider bir kuruluştur. 

Kurulduğu günden beri yüksek teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir firma olarak bir çok yeniliğin başlatıcısı ve geliştirilmesinde sektör lokomotifi olmuş ve olmaya da devam etmektedir. İstanbul’da bulunan Genel Merkezde , proje , pazarlama , ithalat, halkla ilişkiler ve muhasebe bölümleri hizmet vermektedir.

Mutfak ve çamaşırhanelerde doğru sistemleri oluşturarak en yüksek verimi alacak şekilde sistemi kurmak ve bu sistemin , içindekileri mutlu edecek bir şekilde çalışmalarını sağlayacak ortamı yaratmak Makpa Proje grubu için ana prensiptir.Proje grubu tarafından bu ana ilke doğrultusunda her türlü ortama uygun, verimlilik arttırıcı çok yönlü tasarımlar hazırlanmakta ve projelerin anahtar teslimi olarak yapımı taahhüt edilmektedir.Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında yapılan projeler Makpa’nın bu konudaki başarısının ve kalitesinin birer göstergesidir.

Amacınız günün hızlı gelişen teknolojisine ve uluslar arası standartlara uygun, sağlıklı ve verimli mutfaklar, fastfood üniteleri, barlar ve çamaşırhaneler kurmaksa, Makpa tasarım safhasından işletmeye alma aşamasına kadar hizmet veren uzman kadrosuyla yanı başınızdadır.

Aynı zamanda mesleki, teknolojik ve kültürel gelişimi hızlandırıp , bilgisini bu sektörde hizmet veren diğer kuruluşlarla paylaşarak ülkemizdeki hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen Makpa , aşağıda belirtilen uluslararası derneklerin de üyesidir.

TUSİD ENDÜSTRİYEL MUTFAK, ÇAMAŞIRHANE, SERVİS VE İKRAM EKİPMANLARI SANAYİCİLERİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ

EFEDA AVRUPA MUTFAK EKİMANLARI DİSTRİBÜTÖRLERİ DERNEĞİ
( MAKPA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sözmen bu kuruluşun aynı zamanda iki dönem başkanlığını yapmıştır.)


1945 doğumlu olan M.Ali Sözmen ,1970 O.D.T.Ü Makine Mühendisliği Fakültesi mezunu olup, aynı zamanda A.I.T.I İşletme master derecesi sahibidir.1974-1982 döneminde ÖZEL SEKTÖRDE üst yönetici olarak görev yapmiş ve bilahere 1982 yılında kurmuş olduğu ve ülkemizde Endüstriyel mutfak ve çamaşırhane konusunda bir çok yeniliğin öncüsü bulunan MAKPA Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş de Yön.Krl. Başkanlığı görevini üstlenmiştir.Bu sektörde dünyanın önde gelen üretici kuruluşlarının temsilciliğini yürüten MAKPA 'daki Yön.Krl Başkanlığı yanında iki dönem TUSİD (Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) yönetim kurulu başkanlığını yapmış olan Sözmen halen EFEDA (Avrupa Mutfak Ekipmanları Distribütörleri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanlığını , TUSİD Danışma kurulu üyeliğini ve MAKPA A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlıklarını devam ettirmektedir. M.Ali Sözmen B.D.C nin ve bu grupca gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk H.I.P otel özelliğini taşıyan" The Sofa Hotel"inin de kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde