Kategorileri

EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş

EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş Firma Adı EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş
Bekir TOPUZ Yetkili Bekir TOPUZ
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş Telefon 444 15 60
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş il KONYA
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş ilce SELÇUKLU
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş Posta Kodu 42035
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş Faks 0332 239 12 11
empero@empero.com.tr Email empero@empero.com.tr
www.empero.com.tr Web Site www.empero.com.tr http://www.empero.com.tr
EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş Firma Adresi 3. Org. San. Bölg. Kayacık Mah. 9. Sok. No:20 SELÇUKLU/KONYA - KONYA / SELÇUKLU
empero@empero.com.tr Sosyal Medya EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI A.Ş
Firma Hakkında

Sektördeki 30 yılı aşkın deneyimimizi 25.000 m2 si kapalı, 10.000 m2 açık olmak üzere toplam 35.000 m2 alana sahip  modern üretim tesisimizdeki en üst teknolojiye sahip makine parkı ile profesyonel mutfakların çözüm ortağı olduk.  1983 yılından bugüne kadar, Endüstriyel Mutfak sektöründe Hazırlık, Kafeterya, Bulaşıkhane, Pişirme, Soğutma Ekipmanları, Teşhir Ürünleri, Raflar, askeriye ve sivil toplum örgütleri tarafından kullanılan Sahra Mutfak ve Mobil Mutfaklar ürettik ve talepleriniz doğrultusunda üretmeye ara vermeden devam ediyoruz.  Üretmiş olduğumuz bu ürünleri profesyonel satış ekiplerimiz, yurtiçinde ve yurtdışındaki yaygın ve yetkili servis ağımız ile işin mutfağında kusursuz hizmet sunarak dünyanın en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

EMPERO Türkiye de üretimi olmayarak ithalatı yapılan bir çok ürünü, üretim portföyüne alarak ülkesinde ve dünyada ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. EMPERO, ürünlerine yön verirken dünyanın her yerinde kolay kullanılabilecek şekilde tasarlayarak bu sayede Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç ederek dünyanın önemli üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan EMPERO, işin mutfağın da  kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için çalışan,  üretim yaptığı her alanda liderliği hedefleyen bir firma olmuştur. Bilim ve teknolojiye verdiğimiz önem doğrultusunda yeni bilgiler elde etmek ve mevcut değerlerimizi geliştirmek adına arge çalışmalarımıza da büyük önem verdik Endüstriyel mutfağa yeni bir anlayış getirerek, her alana ve bütçeye uygun etkili çözümler sunarak  bu doğrultuda sürekli kendimizi geliştiren, araştıran ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına sürekli yatırım yapan EMPERO, dünya standartlarında  kusursuz yapılan üretimler ve satış sonrası verilen hizmetler sayesinde bugün dünyanın sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

EMPERO imzası ile sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yansıtmaktadır.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde