Kategorileri

DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK

DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Firma Adı DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK
Birol ALDANMAZ Yetkili Birol ALDANMAZ
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Telefon 0212 361 83 00
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK il İSTANBUL
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK ilce KASIMPAŞA
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Posta Kodu
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Faks 0212 361 83 03
delta@deltamutfak.com.tr Email delta@deltamutfak.com.tr
www.deltamutfak.com Web Site www.deltamutfak.com http://www.deltamutfak.com
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Firma Adresi Topçular Mah.Ferhatpaşa Cad.No:4/F Eyüp/İSTANBUL - İSTANBUL / KASIMPAŞA
delta@deltamutfak.com.tr Sosyal Medya DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK
Firma Hakkında

Delta Endüstriyel Mutfak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak endüstriyel mutfak ve çamaşırhane konusu ile ilgili üretim, ithalat, satış, ihracat ve satış sonrası hizmetleri veren bir kuruluştur.
 

Firmamızda çalışan arkadaşlarımız konularında uzmanlaşmış, her türlü müşteri taleplerini karşılayabilecek, ekonomik çözümler üretebilecek, problemleri çözebilecek kaliteye sahiptirler.
 

Firmamız Bursa'daki 800m2 kapalı alanı bulunan fabrikamızda yeni saç işleme tekniklerini kullanarak son model makinalarla üretimini gerçekleştirmektedir. Üretimde kullanılan her türlü ham madde ve yardımcı malzemeler uluslararası standartlara haiz, özenle seçimi yapılmış malzemelerdir.
 

Satış gurubu perakende mağaza satış ve taahhüt ekibi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Mağazamızda mutfak ve çamaşırhane ana malzemelerinden tüm yardımcı malzemelerine kadar her şey teşhir edilmekte ve satışı gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz ihtiyaçları olan malzemeleri kolaylıkla kullanım ortamlarına yakın ortamlarda görerek seçebilme şansına sahiptirler. Bu durum yanlış satın almaları ortadan kaldırmaktadır.

Taahhüt ekibimiz ofis tarzında çalışmaktadır. Bu ekip her türlü mutfak ve çamaşırhane projelerini ithal ve yerli ekipmanlarla hazırlayabilmektedir. Ayrıca danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri profesyonellerce verilmektedir.

Taahhüt ekibimiz tüm montaj ve servis organizasyonunu üstlenmişlerdir. Müşteri talepleri doğrultusunda ana konumuz dışındaki inşaat ve dekorasyon işlerini de bünyesindeki inşaat teknikerleri ve mimarları ile çözmektedir.

Delta tüm bu oluşumları meydana getirirken ekonomiyi ön planda tutmuş, müşterisine en iyiyi en ekonomik verebilmenin alt yapısını hazırlamıştır.

Mutfak ve çamaşırhane Türkiye'de hala çok kişi tarafından bilinmeden projelendirilmekte ve üretilmektedir, bunun sonuçları müşteriye pahalıya mal olmaktadır. Bu konunun göz önüne alınıp mutfak ve çamaşırhane malzemelerinin satın alınmasına gidilmelidir.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde
DELTA ENDÜSTRİYEL MUTFAK Firması Harita üzerinde koordinatları girmediğinden harita şu an gösterilemiyor.....