Kategorileri

ECZACIBAŞI PROFESYONEL

ECZACIBAŞI PROFESYONEL İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

ECZACIBAŞI PROFESYONEL Firma Adı ECZACIBAŞI PROFESYONEL
Melike KOÇOĞLU Yetkili Melike KOÇOĞLU
ECZACIBAŞI PROFESYONEL Telefon 0216 333 75 00
ECZACIBAŞI PROFESYONEL il İSTANBUL
ECZACIBAŞI PROFESYONEL ilce BEYKOZ
ECZACIBAŞI PROFESYONEL Posta Kodu 34805
ECZACIBAŞI PROFESYONEL Faks 0216 333 70 79
info@eczacibasiprofesyonel.com Email info@eczacibasiprofesyonel.com
www.eczacibasiprofesyonel.com Web Site www.eczacibasiprofesyonel.com http://www.eczacibasiprofesyonel.com
ECZACIBAŞI PROFESYONEL Firma Adresi Rüzgarlı Bahçe Mah. Kavak Sok. No:20 - İSTANBUL / BEYKOZ
info@eczacibasiprofesyonel.com Sosyal Medya ECZACIBAŞI PROFESYONEL
Firma Hakkında

Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı Profesyonel; profesyonel temizlik, hijyen, gıda ürünleri ve hizmetlerini bütünleşik çözümler sunarak işletmelerle buluşturuyor. Eczacıbaşı Profesyonel, müşteri odaklı uzman satış ekibi ve etkin satış sonrası servis hizmetleri sayesinde, müşterilerin ev dışı kullanım ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel her biri kendi alanında uzman markaları ve hizmet kalitesi sayesinde müşterilerinin çözüm ortağı ve tercih edilen satış ve dağıtım firması olma vizyonu ile bir çok ürün çeşidi sunuyor.

A'dan Z'ye yüksek kalite ve hizmet standartları ile 10.000'den fazla işletmeye profesyonel çözümler sunan Eczacıbaşı Profesyonel, geniş ürün yelpazesi ile turizm, yiyecek-içecek, AVM, eğitim ve sağlık sektörlerine hizmet ediyor.

Eczacıbaşı Profesyonel “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Ürünleri” ve “Gıda Ürünleri”  olmak üzere 3 ana kategoride işletmelere ürün tedarik ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Marathon; Temizlik ve Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Tana Professional ve Dispo yer alıyor. Gıda markaları arasında ise; Oralet, Oralet Çay, Unifood, Nektar Natura, Splenda ve Cezbeli Kahve markaları yer alıyor.

Eczacıbaşı Profesyonel geniş ürün portföyünün yanı sıra, EP Akademi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunları etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözmelerine yardımcı olup; yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için yönlendirici eğitimler veriyor. 

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Harita Üzerinde