Kategorileri

KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 6
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 6

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firma Adı KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Evrim GÜR Yetkili Evrim GÜR
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Telefon 0242 321 46 76
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. il ANTALYA
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ilce MURATPAŞA
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Posta Kodu
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Faks 0242 321 47 17
info@minibar.com.tr Email info@minibar.com.tr
www.minibar.com.tr Web Site www.minibar.com.tr http://www.minibar.com.tr
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firma Adresi Perge Bulvarı 23/1 - ANTALYA / MURATPAŞA
info@minibar.com.tr Sosyal Medya KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Firma Hakkında

Minibar ve Oda ekipmanları ürünleri için

1.Kurumsal Satış Hizmetleri: Doğrudan satış operasyonları ile müşterileri sürekli destekler. Kurumsal satışlarda proje desteği verir. Sürekli alım yapan Kurumsal firmalar için önceki alım fiyatlarını değerlendirir.Böylelikle en rekabet edilir fiyat analizini yaparak uygun alım koşullarını oluşturur. Talep edilen teslim süreleri konusunda üretim planlamasına yardımcı olur. Gerektiği zaman olası gecikmelerde üretim, depolama ve sevk operasyonlarını revize eder.

2.Satış Destek Organizasyonları: Yurt içerisinde ürün satışı ve sonrası hizmet vermek isteyen firmalar ile görüşmeler yapar ve kendi pazarlarında bu hizmetler için gerekli proje ve tanıtım desteği sağlar. Bu görüşmelerin devamında gerekli işbirliği sonuçlarını oluşturur. Anahtar teslim proje gerçekleştiren firmalara ürün standartları konusunda gerekli projeleri sunar ve sonrasına operasyonel planlamaları yapar.

3. Uluslararası Pazarlama Aktiviteleri: Yeni ürünler ve yeni pazar girişleri için dünya çapında hazırlık yapar. Satış kanallarının araştırılmasını yaparak gerekli görüşmeleri sağlar. Bu görüşmeler sonucunda gerekli anlaşmaları yapar. Yurt dışı fuar organizasyonları ile satış kanallarına pazar desteği sağlar.

4. Ürün Yönetimi: Üretilen ürünler hakkında tasarım ve teknolojik gelişmelerle ilgili yol gösterici araştırmalar yapar. Bunları hayata geçirmek için projeler hazırlar ve üretim sonuçlarına göre son kullanıcı tavsiyelerini alarak raporlama gerçekleştirir. Kullanılan ürünlerin sürekli gözlemini yaparak kullanıcıların memnuniyetini artıracak faaliyetler gerçekleştirir. 

5. Satış Sonrası Hizmetler: Son kullanıcı yöneticileri ile ürün kullanımı ve garanti sonrası talepler için gerekli bilgi akısı ve desteğin gerçekleştirilmesini sağlar. Teknik Eğitim ve Yedek parca birimi ile kullanıcıların ürün kullanımı konusunda destek verir. Garanti süreci ve sonrasında Teknik servis işlemlerinde iletişim ve planlamayı en hızlı ve verimli olarak şekilde destekler. Yedek parca sevk operasyonlerını gerçekleştirir.

6. Marka Yönetimi: Piyasadaki marka algısını araştırır. Kullanıcıların ürün ve hizmetler hakkındaki görüşlerini alır. Bunları en kısa sürede değerlendirerek ilgili birimlerin çalışmalarına yansıtır. Pazar içerisindeki sektörel yayınlarla reklam ve ilan çalışması yapar. Gerekli röportaj ve argumanları hazırlar ve bunları ilgili kuruluşlarla paylaşır. 

-------------------------

Dünyada bir ilk,  inverter teknolojisi minibarla buluştu.

 

2 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu KLEO Minibarı tüm rakiplerinden ayıran inverter minibarlar şu özelliklere sahip;

A+++  en düşük enerji sarfiyatı,

hızlı ve kaliteli inverter soğutma teknolojisi (+2 /+8C),

günlük otomatik defrost özelliği

en düşük ses seviyesi (26-29dBA)

Avrupa standartlarına uygun

220-240V / 50-60Hz güç aralığı

Blok kapı  / cam kapı opsiyonu

Siyah / Beyaz renk seçenekleri

3 yıl uluslararası garanti

35L/45L/60 Litre kapasiteli KLEO Inverter Minibarlar kalite ve tasarrufu birlikte isteyen sahiplerini bekliyor.


Firma Ürünleri (0)
Ürün Adı & Açıklama Ürünü Resmi Detay
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde
KLEO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Firması Harita üzerinde koordinatları girmediğinden harita şu an gösterilemiyor.....