Kategorileri

KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Firma Adı KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Aykan ŞENDUR Yetkili Aykan ŞENDUR
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon 0232 254 64 66
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. il İZMİR
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ilce TORBALI
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Posta Kodu 35865
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Faks 0232 254 24 43
info@krommutfak.com.tr Email info@krommutfak.com.tr
www.krommutfak.com.tr Web Site www.krommutfak.com.tr http://www.krommutfak.com.tr
KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Firma Adresi İZMİR PANCAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ CADDE:5 NO:1 Torbalı/İZMİR - İZMİR / TORBALI
info@krommutfak.com.tr Sosyal Medya KROM MUTFAK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Firma Hakkında

1978 yılından günümüze kadar endüstriyel mutfak piyasasının en önemli iş adamlarından biri olan Aybars Şendur tarafından 2004 yılında kurulan Krom Mutfak San. Tic. Ltd. Şti., kurulduğu ilk günden itibaren tecrübenin önderliğinde, genç ve yenilikçi çizgisiyle ve her zaman kendisini geliştirmekten vazgeçmeyen yapısıyla emin adımlarla ilerlemektedir.
 
,  ve , Krom Mutfak'ın bünyesinde bulunan markalardır. 2004 yılından itibaren markasıyla açık büfe üretimini devam ettiren Krom Mutfak, 2012 yılından itibaren de markasını endüstriyel mutfak ürünlerinin markası ve   markasını da paslanmaz çelik medikal ürünlerinin markası olarak tanıtmaya başlamıştır. 
 
Krom Mutfak, hem yüksek teknoloji CNC ( Computer Numerical Control ) makineleriyle ve verimli fabrika hattıyla üretim yapan, hem de bünyesinde bir çok ithal ve yerli markaların distribütörlüğünü ve bayiliğini barındıran, proje, satış ve danışmanlık hizmeti veren bir sanayi kuruluşudur.
 
Endüstriyel mutfak sektöründe geniş ürün yelpazesi ile çalışmalarını sürdüren Krom Mutfak otel, motel, sosyal tesis, turistik tesis, tatil köyü, okul, hastane, fabrika, restoran, kafeterya v.b. tesisler için projelendirme ve danışmanlık ile başlayan, anahtar teslimi komple mutfak tesisi kurulum ve işletmeye hazır hale getirilmesi veya münferid mamul bazında üretim, montaj, doğrudan satış ve satış sonrası servislerle paket olarak hizmet vermektedir.
 
Krom Mutfak, uzman ve deneyimli teknik kadrosu aracılığı ile işletmenin ihtiyaçları, mekanın yapısı ve mimari kültürü doğrultusunda tüm detayları içeren bir projelendirme işlemi gerçekleştirir. Kuruluşundan bu yana, verimli mutfaklar ortaya çıkarmak için vermiş olduğu her hizmette ve üretmiş olduğu her üründe mükemmele ulaşmaya çalışan Krom Mutfak, hem müşterilerini hem de onların çalışanlarını memnun edecek işler ortaya çıkarmaktadır.
 
Ürün ve yönetim sistemini TS EN ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi ile belgelendirmiş olan Krom Mutfak, kurumsal bir firma anlayışıyla hizmet ve üretim sisteminin kalitesini iş ortakları, çözüm ortakları ve müşterileri için her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde