Kategorileri

PAŞABAHÇE

PAŞABAHÇE İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

PAŞABAHÇE Firma Adı PAŞABAHÇE
Mehmet SARIDOĞAN Yetkili Mehmet SARIDOĞAN
PAŞABAHÇE Telefon 0212 350 33 09
PAŞABAHÇE il İSTANBUL
PAŞABAHÇE ilce 4.LEVENT
PAŞABAHÇE Posta Kodu
PAŞABAHÇE Faks 0212 350 43 09
info@sisecam.com Email info@sisecam.com
www.pasabahce.com.tr Web Site www.pasabahce.com.tr http://www.pasabahce.com.tr
PAŞABAHÇE Firma Adresi İş Kuleleri Kule 3 - İSTANBUL / 4.LEVENT
info@sisecam.com Sosyal Medya PAŞABAHÇE
Firma Hakkında

Şişecam Topluluğu’nun temel faaliyet alanlarından olan Cam Ev Eşyası Grubu; cam ev eşyası tasarım, üretim, pazarlama ve satışı, zincir ihtisas mağazacılığı ve kağıt-karton ambalaj üretimi olmak üzere üç ana iş alanında, toplam 10 şirket ve 8 fabrikayla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., yurtiçi ve yurtdışı pazarların ihtiyaç duyduğu camdan üretilen sofra ve mutfak eşyası ile hediyelik eşya tasarım, üretim, pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir.

Şirket Türkiye’de soda camı, kristal cam ve ısıya dayanıklı otomatik cam ev eşyasında Kırklareli, Mersin ve Eskişehir’deki fabrikaları; soda camı ve kristal el üretimi ürünlerde Denizli fabrikasında üretimini sürdürmektedir.

Ayrıca 2003 yılında Rusya Federasyonu’nda satın alınmış olan cam ev eşyası fabrikası Posuda Ltd. ve 2005 yılında Bulgaristan’da üretime başlayan cam ev eşyası fabrikası Trakya Glass Bulgaria-EAD ile ağırlıklı Rusya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyaya yönelik hizmet verilmektedir.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Tanıtım videosu hazır değil.Daha Sonra tekrar ziyaret ederek inceleyebilirsiniz....
Harita Üzerinde
PAŞABAHÇE Firması Harita üzerinde koordinatları girmediğinden harita şu an gösterilemiyor.....