Kategorileri

PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş.

PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. İstatikleri Firma İstatitikleri
Firma Görüntülenme & Ziyaret

Görselli Ürün Sayısı 0
Normal Ürün Sayısı 0
Toplam Ürün Sayısı 0

Not: Bu ürün sayıları firmanın sitemize yüklediği ürün sayılardır.Firmanın kendi ürün stok adetleri ile ilgisi yoktur. Firma resimli ve resimsiz olarak iki çeşit ürün yükleme hakkına sahiptir.

PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Firma Adı PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş.
İsmail Taşkın Yetkili İsmail Taşkın
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Telefon 0212 282 66 32
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. il İstanbul
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. ilce Beşiktaş
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Posta Kodu
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Faks 0212 282 66 22
kurumsal@porland.com.tr Email kurumsal@porland.com.tr
www.porland.com.tr Web Site www.porland.com.tr http://www.porland.com.tr
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Firma Adresi Büyükdere Cad.No:245 Uso Center Kat:10 No:35-38 Maslak/İSTANBUL - İstanbul / Beşiktaş
kurumsal@porland.com.tr Sosyal Medya PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş.
Firma Hakkında

1976 yılında temelleri atılan Porland, Bilecik tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet porselen üretiminin %65’ını dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Porselen üretiminin yanı sıra portföyündeki diğer markaları; çelik ürünlerde Festino, cam ürünlerde Fiamma ve tekstil ürünler ile mutfak araç gereçlerinde Porland Style ile hem horeca hem de perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Porland, Horeca kesimine yönelik hizmet veren bölge müdürlükleri, perakendede 25’i aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile yurt dışı pazarının yanı sıra yurt içinde de önemli bir pazara sahiptir.

Porland, Türkiye'nin ilk renkli porselen üretimini yapan ve Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan, ayrıca İngiliz kalite standardı olan BS 4034 belgesine sahip yerli porselen üreticisidir.

Firma Ürünleri (0)
  • Firma henüz ürünlerini yüklememiş.Aradığınız ürünü bulamıdıysanız site içindeki detaylı arama formundan yararlanabilirsiniz..
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Tanıtım Videosu
Harita Üzerinde
PORLAND PORSELEN SAN.TİC. A.Ş. Firması Harita üzerinde koordinatları girmediğinden harita şu an gösterilemiyor.....