TUSİD' DEN DİYABET ve YAŞAM KÖYÜ MUTFAK YAPIMINA DESTEK /Duyuru Tarihi: 20.10.2015

Saygıdeğer Üyelerimiz,


Türkiye Diyabet Vakfının koordinatörlüğünde İstanbul, Sile Doğancılar köyünde, deniz kenarında, Ülkemizde 7 milyon çocuk, genç, yaşlı diyabetli hastaya yasam desteği verecek Uluslararası Diyabet Federasyonu’nun (IDF) belirlediği kriterler içinde Dünya standartlarda bir diyabet bakım tedavi ve eğitim köyü kurulacak eğitim merkezi için TÜSİD Derneği çatısı altında bir destek vermek istiyoruz. İhtiyaç taleplerini karşılamak üzere siz değerli üyelerimizin vermek istediğiniz ürünleri ekteki belgede işaretleyerek 30.10.2015 tarihine kadar tarafıma iletmenizi arz ederim. Aynı ürünlerin tedarik edilmesini de engellemiş oluruz.

Türkiye Diyabet Vakfı Kamu yararına çalışan bir Vakıf statüsündedir. Bu nedenle yapılan nakdi ve ayni bağışlar vergi matrahından %100’ ü düşürülebilir. Vakıf'ın vergiden muaf olduğuna dair yazıyı ek dosyanın içinde  bulabilirsiniz.

Bağış yapacak firmalara plaket verilecek ayrıca her bağış yapan kişi/Kurum 'un ismi konferans salonunun duvarında ki panoda yer alacaktır.

DİYABET VAKFI İHTİYAÇ LİSTESİ
Vergi Muafiyet Yazısı
Diyabet Merkezi Tanıtım Broşürü

Göndereceğiniz ürünün ölçüsü ekteki listedeki ile aynı ölçüde değil ise projesinde tadilat yapılacaktır, bildirmeniz rica olunur.

Ürünlerin teslim edileceği adres: Diyabet Eğitim ve Yaşam Köyü Doğancılı Köyü Şile 
Ürünlerin teslim edileceği Yetkili Adı: Acar İnşaat Yetkilisi Çağlar YÜKLÜ Tel:0532 661 52 06 
Teknik , Mimari konular ve ürünler ile ilgili Yetkili: Su Mimarlık Mimar - Sıla UZUNDURUKAN 0532 365 35 19 ile irtibata geçilebilir.

Konuya göstereceğiniz hassasiyet ve destek  için şimdiden teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.
 
Saygılarımızla,
 
Evren KULAÇOĞLU
Direktör
 
TUSİD
Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram 
Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği
Lamartin Cad. Gevrek Apt. No:9/3 Taksim / İstanbul 
T  : (0212) 254 68 22-87
F  : (0212) 238 42 20